LOYD Yerba Mate o smaku mandarynki

LOYD proponuje nową kompozycję smakową tradycyjnej Yerba Mate – herbatkę LOYD Yerba Mate o smaku mandarynki. Herbatki ziołowe LOYD są bardzo łatwe w przygotowaniu a osobom podchodzącym z ostrożnością do egzotycznych smaków, pomagają w prosty sposób odkryć znakomite, owocowe aranżacje.

Yerba Mate, tradycyjny napój Indian Guarani i Keczua, otrzymywany jest z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Znakomicie orzeźwia, pobudza i jest doskonałym sojusznikiem w walce ze zmęczeniem. Zwyczajowo napój Yerba Mate przyrządzany jest w specjalnym naczyniu zwanym mate, wykonanym z tykwy, ceramiki lub drewna. Napar pije się przez specjalną rurkę, zakończoną sitkiem, zwaną bombillą – często bogato zdobioną.

Po raz pierwszy egzotyczne liście ostrokrzewu paragwajskiego, dla wygody użytkownika, zostały starannie zapakowane w idealnie neutralne smakowo piramidki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego materiału, doskonale uwalniają zawarty w wysokojakościowym suszu aromat i charakterystyczny słoneczny smak, przywodzący na myśl egzotykę Amazonii.