LOYD Yerba Mate o smaku mandarynki

LOYD proponuje nową kompozycję smakową tradycyjnej Yerba Mate – herbatkę LOYD Yerba Mate o smaku mandarynki. Herbatki ziołowe LOYD są bardzo łatwe w przygotowaniu a osobom podchodzącym z ostrożnością do egzotycznych smaków, pomagają w prosty sposób odkryć znakomite, owocowe aranżacje.

Yerba Mate, tradycyjny napój Indian Guarani i Keczua, otrzymywany jest z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Znakomicie orzeźwia, pobudza i jest doskonałym sojusznikiem w walce ze zmęczeniem. Zwyczajowo napój Yerba Mate przyrządzany jest w specjalnym naczyniu zwanym mate, wykonanym z tykwy, ceramiki lub drewna. Napar pije się przez specjalną rurkę, zakończoną sitkiem, zwaną bombillą – często bogato zdobioną.

Po raz pierwszy egzotyczne liście ostrokrzewu paragwajskiego, dla wygody użytkownika, zostały starannie zapakowane w idealnie neutralne smakowo piramidki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego, jedwabistego materiału, doskonale uwalniają zawarty w wysokojakościowym suszu aromat i charakterystyczny słoneczny smak, przywodzący na myśl egzotykę Amazonii.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3.5]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.