tea PGTWQLE2

O nas

Ten blog poświęcony jest herbacie, jej wyjątkowym właściwościom fizycznym oraz kulturowym. Tworzymy go dla wszystkich miłośników tego szlachetnego napoju, nie tylko herbaciarzy, ale i zwykłych ludzi – którzy napar herbaciany traktują jak codzienny, zwyczajny napój. Będziemy starać się, aby znalazły się tutaj ciekawostki, przepisy kulinarne, informacje na temat właściwości herbaty, informacje historyczne i… filozoficzne.

Przestrzegamy jednak, że opisy oddziaływania herbaty na organizm ludzki i wszelkie znajdujące się na tym blogu materiały nie mogą być traktowane jako konsultacja lub porada lekarska/medyczna i nie mogą być podstawą do podejmowania bądź zaniechania leczenia, terapii, dalszych procesów diagnostycznych a także przyjmowania lub nieprzyjmowania leków. Tylko bezpośredni kontakt pacjenta z lekarzem oraz osobiste zbadanie pacjenta przez lekarza umożliwia postawienie diagnozy, podjęcie leczenia, terapii lub innych działań o charakterze zdrowotnym.

Mamy nadzieję, że nasz blog o herbacie zyska Wasze uznanie – wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy przy jego tworzeniu.