LOYD Warming Tea

Znany producent kawy, herbaty i półproduktów dla przemysłu spożywczego Mokate przedstawia odświeżone herbatki rozgrzewające LOYD Warming Tea. Jest to zdecydowanie „najcieplejsza” linia herbatek ziołowych w portfolio marki LOYD. Powstała z myślą o jesienno-zimowych dniach, kiedy każdy szuka skutecznego sposobu na rozgrzanie się.

Odświeżono m.in. grafikę opakowań – zmieniono główny kolor z białego na czerwony, co wynika ze skojarzeń konsumentów, gdzie czerwony kolor kojarzy się z ciepłem i rozgrzewaniem, czyli podstawową funkcją herbat. Grafikę opakowania dostosowano do obecnie obowiązujących trendów. Poprawiono również jej czytelność. Odnowiono również formę wykończenia opakowań – matowa powłoka pudełka daje uczucie „ciepłego dotyku” podkreślając funkcję produktu oraz wysoką jakość.

Nowe herbatki LOYD Warming Tea mają teraz jeszcze pełniejszy i wyraźniejszy smak dzięki ulepszonemu składowi. Wprowadzono m.in. tzw. Magic Factor oparty na specjalnie dobranej mieszance przypraw dających efekt wewnętrznego rozgrzania. Opracowano również dwa nowe smaki, które zapewniają szerokie spektrum profili smakowych – rozgrzewająca malina z cynamonem i czarnym pieprzem oraz rozgrzewająca wiśnia z kakaowcem i chili.

Poza tym susz pakowany jest w torebki – piramidki z materiału PLA – pochodzenia  naturalnego, produkowanego z cukrów pozyskiwanych z jednorocznych roślin zawierających skrobię – takich jak kukurydza. Dzięki temu torebki – piramidki są biodegradowalne, neutralne smakowo i jedwabiste w dotyku. Dodatkowo pod wpływem wody stają się całkowicie przezroczyste, dzięki czemu znakomicie eksponuje zawartość saszetki.

Warming Tea – Rozgrzewająca MALINA

Nic tak nie kojarzy się z miłym uczuciem rozgrzania, jak napar z owocu maliny. Dlatego Warming Tea Rozgrzewająca MALINA to idealne rozwiązanie na chłodne dni. A gdy dodatkowo aromatyczny owoc maliny połączymy z aksamitnym cynamonem i szczyptą czarnego pieprzu, to żadne temperatury nie będą straszne.

Warming Tea – Rozgrzewająca WIŚNIA

Rozgrzewająca WIŚNIA w linii herbatek Warming Tea, to pełny ciepła rarytas ujmujący idealnym połączeniem soku wiśniowego, kojarzącego się z owocowym sadem skąpanym w słońcu, ze szlachetnym aromatem prażonych ziaren kakaowca. Ale to, co decyduje o wyjątkowości tego naparu, to szczypta chilli, które nadaje rozgrzewającego charakteru.

Warming Tea – Rozgrzewająca CYTRYNA

Od pokoleń połączenie herbaty z cytryną i miodem kojarzone jest z chłodnymi dniami. Jednak herbatka Warming Tea Rozgrzewająca CYTRYNA to jeszcze skuteczniejszy sposób na rozgrzanie się w chłodne zimowe dni. Stało się to możliwe, poprzez dołączenie do tego trio korzenia imbiru, który jeszcze bardziej podsyca  uczucie wewnętrznego ciepła.

Warming Tea – Rozgrzewająca POMARAŃCZA

Warming Tea Rozgrzewająca POMARAŃCZA to promienie słońca zamknięte w owocu pomarańczy doprawione aksamitnym cynamonem oraz aromatycznymi goździkami, a do tego cudowna słodycz z korzenia lukrecji. Ten tercet to idealne towarzystwo na chłodne jesienno-zimowe dni.

Warming Tea – Rozgrzewająca ŚLIWKA

Tworząc Warming Tea Rozgrzewająca ŚLIWKA postawiono na soczystość i wyjątkowy smak śliwek oraz obłędną słodycz owocu figi, a dodając imbir, cynamon i lukrecję, w ściśle określonych proporcjach, osiągnięto kompozycję, która odda ukryte wewnątrz ciepło w wyjątkowo aromatycznym naparze.