Herbaty LOYD – nowe, zielone

Marka herbat LOYD od Mokate obejmuje herbaty czarne, zielone, owocowe, rooibos oraz funkcjonalne. Herbaty i mieszanki oferowane są w formie liściastej oraz w torebkach ekspresowych – również w kształcie piramidek – zapewniających optymalne warunki do zaparzania liści herbacianych.

Ostatnio firma zaprezentowała nową linię herbat zielonych. Wszystkie trzy propozycje, podobnie jak inne herbaty LOYD, zamknięte zostały w charakterystycznych dla marki kartonikach. Nowoczesna grafika sprawia, że przyciągają uwagę i zdecydowanie wyróżniają się na sklepowej półce.

SENCHA, klasyk wśród szlachetnych odmian zielonej herbaty, dosłownie oznacza „herbata duszona”. Listki zerwane z herbacianego krzewu poddawane są w pierwszej kolejności działaniu strumienia pary wodnej, a następnie naprzemiennie suszy się je i zwija.

CHUN MEE oznacza „szlachetne brwi” i nawiązuje do charakterystycznego dla tej odmiany kształtu liści.

GUNPOWDER w postaci nierównomiernych małych gródek o szarym kolorze, swoją nazwę zawdzięcza podobieństwu do używanego niegdyś prochu strzelniczego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.