Herbata z… buraka ćwikłowego

Producent herbat LOYD znany jest z doskonałych herbat i… niekonwencjonalnych pomysłów na kompozycje. Tym razem zaskoczył herbatami owocowymi z warzywną nutą.

Na stronie internetowej www.lodtea.pl przeczytamy na temat nowych produktów LOYD: „Z potrzeby poszukiwania ciągłych inspiracji i kreowania zaskakujących innowacji stworzyliśmy linię herbatek owocowych, z obietnicą znalezienia w nich także smaku ulubionych warzyw.”

„Smakowity duet aronii i jabłka odkryliśmy zatem na nowo w tajemniczym połączeniu naturalnie smakowitego, intensywnie barwnego – dotyku buraka ćwikłowego. Ozdobioną zapachem lata malinę, w śmiałych objęciach dzikiej róży schowaliśmy w ciepłym uśmiechu owocu pomidora, rozgrzanym zmysłową papryczką chili. Słodką pomarańczę i kuszącą woń soczystego jabłka uzupełniliśmy natomiast o uwielbiany smak marchewki z Twojego dzieciństwa.”

Nowe herbaty będą wkrótce do kupienia na stronie sklepu internetowego Mokate.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.8]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.