Broken Orange Pekoe

Firma Mokate, producent m.in. kawy i herbaty, przygotowała dla herbaciarzy ciekawą ofertę: linię herbat LOYD Finest Selection, czyli herbat premium w piramidkach. Obejmuje ona znakomite gatunki herbat oraz unikalne mieszanki smakowe.

Herbaty te sprzedawane są w puszkach zamkniętych aluminiową membraną i metalowym wieczkiem – co zapewnia odpowiednią szczelność. Puszki wykonane są z wielowarstwowego materiału zawierającego wewnątrz aluminiową folię, gwarantującą utrzymanie świeżości produktu.

Wyselekcjonowany, niedostępny w zwykłej sprzedaży, susz herbaciany pakowany jest w idealnie neutralne smakowo piramidki, które, dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału, lepiej uwalniają kryjący się w nim aromat i smak. Dodatkowo trójwymiarowy kształt torebki zapewnia listkom herbaty wystarczająco dużo miejsca, aby w pełni mogły się rozwinąć.

Na fotografii przedstawiamy herbatę LOYD Earl Grey – herbatę czarną aromatyzowaną olejkiem bergamotkowym. Mieszanka dodatkowo uszlachetniona jest delikatnymi płatkami bławatka. Znajdujący się na opakowaniu napis: Broken Orange Pekoe informuje, że susz składa się z łamanych, długich liści herbaty

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.