Szukasz wyjątkowych naczyń? Sprawdź kolekcje marki Lubiana!

kolekcje marki Lubiana

Chcesz kupić do swojego domu nie tylko piękne, ale i wytrzymałe komplety naczyń? Zastanawiasz się, po którą markę sięgnąć? Strzałem w dziesiątkę jest Lubiana! Sprawdź, dlaczego tak uważamy, oraz jakie wyjątkowe serie ma w swojej ofercie!

Lubiana – naczynia prosto z Polski

Zanim przejdziemy do omówienia różnych serii naczyń, jakie tworzy Lubiana, musimy w kilku słowach wspomnieć o tej marce. Dlaczego? Bo jest naprawdę wyjątkowa i od lat cieszy się uznaniem nie tylko polskich klientów, ale również zagranicznych – obecnie naczynia Lubiana można kupić w ponad 40 państwach na całym świecie.

Marka powstała w 1969 roku i do tej pory może pochwalić się około 80 fasonami i 2 tysiącami kształtów serwisów obiadowych, kawowych oraz herbacianych. Miesięcznie produkuje około 3,5 miliona sztuk naczyń, co nie byłoby możliwe, gdyby nie najnowocześniejsze urządzenia i technologie. Każdy element wyróżnia się wysoką wytrzymałością termiczną, wysoką trwałością szkliwa oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Do tego jeśli któryś jest dekorowany, to ozdoby są albo naszkliwne, albo wtapiane w szkliwo.

Warto podkreślić, że proces produkcyjny jest przyjazny środowisku i ekologiczny. Lubiana ma nawet własne oczyszczalnie ścieków oraz własne studnie. Cały czas stara się też w jak największym stopniu ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

naczynia.jpg

Kolekcje marki Lubiana – którą wybrać?

Wiesz już, dlaczego Lubiana to dobry wybór, to teraz czas na zaprezentowanie kilku kolekcji. Kolejność jest przypadkowa, bo w rzeczywistości trudno ocenić, która jest lepsza. Z pewnością Lubiana trafia w różne gusta i komponuje się w różnymi stylami. Oto wybrane kolekcje:

  • Lubiana Boss – na początek flagowa seria, w ramach której znajdziesz niemal sto rodzajów naczyń. Lubiana porcelana Boss zachwyca kolorystyką i dekorami. Bez względu na to, które elementy wybierzesz, będą one prawdziwą ozdobą stołu. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś korzystała z nich nie tylko od święta albo gdy przyjdą goście, lecz po prostu na co dzień,
  • Lubiana Kolory Ziemi – kolekcja rustykalna, minimalistyczna, nawiązująca do urzekającego piękna otaczającej nas natury, ale jednocześnie na tyle uniwersalna, by wpasować się w różne style. Kolory są ciepłe, ziemiste i nietuzinkowe, przypominają odcienie czystej wody, kamieni, gliny, budyniu czy kurkumy,
  • Lubiana Roma – marka lubi inspirować się otaczającą naturą miejscami. Stąd też rzymski styl życia, klimat i architektura były bodźcem do powstania kolekcji Roma. Prezentuje się ona ekskluzywnie, a walorów estetycznych dodają z pewnością florystyczne dekory,
  • Lubiana Victoria – w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć białej porcelany, która jest jednocześnie klasyczna i nowoczesna. Ma też lekko zaokrąglone brzegi. Victoria doskonale wyeksponuje każdą potrawę i jest na tyle elegancka, że sprawdzi się zawsze i wszędzie,
  • Lubiana Lawenda – na koniec jeszcze seria naczyń z dość często wykorzystywanym motywem, czyli z lawendą. Wbrew pozorom naczynia z tymi fioletowymi kwiatami mają swój wyjątkowy urok. Pięknie podkreślą nowoczesne, jak i retro wnętrza.

Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że marka Lubiana łączy pokolenia – to prawda, bo ma ona tak wiele różnorodnych kolekcji, które spodobają się i młodszym osobom, i starszym. Ponadto jest to rodzinna manufaktura polskiej produkcji, która cały czas się rozwija. A zatem która kolekcja najbardziej Ci się spodobała? Lubiana Boss, Kolory Ziemi, Roma, Victoria, a może Lawenda? Pamiętaj, że możesz kupić cały komplet lub pojedyncze elementy. Udanych zakupów!

Wpis reklamowy.