LOYD

„Loyd” to marka herbat grupy firm Mokate. Składa się z kilkudziesięciu pozycji asortymentowych prawie wszystkich rodzajów herbat tradycyjnych i mieszanek oraz herbatek owocowych.

Marka ta pojawiła się w ofercie firmy jesienią 2002 roku wraz z przejęciem Consumera. Był to jeden z największych polskich producentów herbaty z kilkunastoletnim doświadczeniem. Do asortymentu firmy dołączyły wtedy dwie marki – Minutka i Loyd Tea.

Choć były znane na rynku, to dopiero pod skrzydłami Mokate stały się prawdziwymi rynkowymi gwiazdami. Od 2003 roku firma opiera całą swą herbacianą produkcję na recepturach i dostawach z legendarnego londyńskiego „domu herbaty”, Thompson Lloyd & Ewart (na rynku od 1760 roku).

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 3.8]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.