Sprawdzone prezenty na mikołajki dla kolegi z klasy. Zainspiruj się naszymi pomysłami

Klasowe mikołajki to nie tylko świetna zabawa, ale też nie lada wyzwanie dla kreatywności. No bo jak znaleźć fajny prezent dla kolegi z klasy i zmieścić się w niewielkim, z góry narzuconym budżecie? Sprawdź nasze pomysły na niedrogie prezenty mikołajkowe i zaskocz kolegę oryginalnym upominkiem!

Emocje zamiast przedmiotów

Ograniczony do kwoty kilkudziesięciu złotych budżet sprawia, że prezenty na mikołajki w szkole kojarzą się głównie ze słodyczami, książką czy drobnymi kosmetykami. I powiedzmy sobie szczerze – mimo najszczerszych chęci, zwykle nie są to udane prezenty. A gdyby tak w tym roku, zamiast tego podarować koledze możliwość przeżycia fajnej przygody i doświadczenia emocji, których długo nie zapomni? Tak właśnie działają prezenty w formie przeżyć, których szeroki wybór znajdziesz w Prezentmarzeń.

Vouchery na ciekawe atrakcje nie tylko doskonale sprawdzą się jako prezent na mikołajki dla kolegi z klasy, ale też niosą cały szereg korzyści:

 • dają możliwość rozwijania zainteresowań i odkrywania nowych pasji,
 • stwarzają okazję do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
 • pozwalają dobrze się bawić i ciekawie spędzać czas,
 • tworzą wspomnienia, które zostają w pamięci na lata.

To dobry sposób, aby sprawić komuś radość i wyróżnić się z tłumu. Pozostaje tylko kwestia – jaką atrakcję wybrać?

Jaki prezent wybrać?

Poza ograniczonym budżetem problematyczny element w klasowych mikołajkach stanowi losowanie osoby, której masz kupić prezent. Sprawa wydaje się prosta, jeżeli masz szczęście i udało Ci się wylosować osobę, z którą kolegujesz się na co dzień. Wówczas dobrze znasz jej upodobania i potrzeby, więc bez problemu wybierzesz odpowiedni upominek. Co jednak, kiedy trafiasz na kogoś, z kim na co dzień rzadko rozmawiasz, a Wasza relacja ogranicza się zwykle do wymieniania grzecznościowego “cześć” na szkolnym korytarzu? Wówczas wybór trafionego prezentu na mikołajki staje się prawdziwym wyzwaniem.

W ofercie Prezentmarzeń znajdziesz prezenty w formie przeżyć z różnych dziedzin – poczynając od motoryzacji, przez zajęcia kreatywne i sportowe, aż po sporty ekstremalne. Dzięki temu z łatwością wybierzesz trafiony prezent na mikołajki dla kolegi z klasy, niezależnie od jego temperamentu i zainteresowań.

Pomysły na prezent na mikołajki dla kolegi z klasy

Motoryzacja, sport, gry komputerowe – prezenty dla kolegi z tych kategorii zawsze się sprawdzają. Poniżej wybraliśmy kilka najciekawszych propozycji, które ułatwią Ci wybór najlepszego prezentu na mikołajki dla kolegi z klasy:

 • jazda gokartem – dostępna w cenie już od 30 zł, doskonale sprawdzi się jaki prezent mikołajkowy dla kolegi, który marzy o karierze kierowcy wyścigowego;
 • wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości – to idealny pomysł na prezent na mikołajki dla miłośnika nowoczesnych technologii i gier komputerowych;
 • escape room – z pewnością ucieszy miłośnika zagadek i kryminałów;
 • stunt jump – skok z wieży –  skok z wysokości 8 m na poduszkę kaskaderską to atrakcja w sam raz dla klasowego twardziela, dostępna już od 30 zł;
 • przygoda w parku trampolin – sprawdzi się nie tylko jako prezent dla sportowca, pozwoli się wyszaleć i rozładować nadmiar energii;
 • jazda w symulatorze wyścigowym – idealne połączenie miłości do motoryzacji i gier komputerowych;
 • laserowy paintball – ucieszy miłośnika militariów i gier zespołowych. Kulki z farbą zastąpiono wiązką światła, dzięki czemu rozgrywka jest zupełnie bezbolesna.

Prezenty w formie przeżyć to dobry sposób, aby wyjść poza utarty schemat i podarować koledze na mikołajki coś, czego zupełnie się nie spodziewa. Zapomnij więc o drobnych gadżetach, które zepsują się po kilku godzinach zabawy lub wylądują zapomniane na dnie szkolnego plecaka. Zamiast tego podaruj koledze na mikołajki nowe doświadczenia i niezapomniane chwile pełne dobrej zabawy.

Więcej sprawdzonych pomysłów na prezent mikołajkowy dla kolegi z klasy znajdziesz na prezentmarzen.com i w punktach stacjonarnych Prezentmarzeń.


Artykuł partnerski prezentmarzen.com