Potrawy z zieloną herbatą

Zielona herbata znana jest ze swojego dobroczynnego działania. Między innymi obniża poziom „złego cholesterolu” i wspomaga odchudzanie. Na stronie www.dziendobry.tvn.pl znajdziemy materiał, w którym redakcja przygotowała kilka przepisów na potrawy z zielonej herbaty.

My ze swej strony proponujemy ryż herbaciany, oto przepis – porcja dla 2 osób:

Składniki: 2 łyżeczki zielonej herbaty LOYD, 1/2 szklanki ryżu, 1 łyżka cukru, 1 łyżka octu ryżowego, 1/4 łyżeczka soli.

Przygotowanie: ryż z dodatkiem herbaty zalać szklanką wody, gotować na mały ogniu aż do całkowitego wchłonięcia płynu. Podawać do grillowanych potraw.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.