Nowe opakowania Minutki

Popularna linia herbat Mokate sygnowana marką „Minutka” jest w trakcie odnawiania opakowań. Jedna z nich, najchętniej kupowana w Polsce herbat czarnych – Minutka w opakowaniu zawierającym 100 torebek – zyskała teraz nowy kartonik i jeszcze lepszy smak.

Jak czytamy na stronie internetowej produktu www.minutka.pl „Po miesiącach wytężonej pracy prezentujemy Państwu efekty naszych działań. Nowy wygląd opakowania to dopiero początek zmian. Kolejne znajdują się we wnętrzu – tam w okrągłej torebce zamknęliśmy unikalną mieszankę aromatycznych herbat czarnych. Nowa receptura zapewnia wyjątkowy smak – idealny do zaparzania o każdej porze dnia. Dodatkowo sama torebka wykonana została z delikatnego, transparentnego i jedwabistego materiału, dzięki czemu Minutka ma świeży, niepowtarzalny smak.”

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.