LOYD Yerba Mate – wyróżniona

Drugiego czerwca podczas uroczystej Gali w warszawskim Teatrze Kamienica wręczone zostały prestiżowe statuetki „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Herbatka LOYD Yerba Mate z mandarynką 20 torebek zdobyła wyróżnienie w grupie „Herbaty funkcjonalne i owocowe”.

Konkurs „Złoty Paragon” to jeden z najważniejszych konkursów branży FMCG. Jego wartość wynika przede wszystkim ze sposobu, w jaki jest przeprowadzany. Ankiety wypełnianie przez właścicieli lub kierowników sklepów odzwierciedlają faktyczną pozycję produktów w danej kategorii, a zaangażowanie niezależnej agencji do opracowania wyników gwarantuje obiektywizm. Cieszę się, że Kupcy tak chętnie uczestniczą w badaniu, ponieważ uzyskane w ten sposób wyniki są doskonałą i rzetelną rekomendacją nagrodzonych produktów. Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate

Nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przyznawane są przez handlowców, czytelników miesięcznika „Hurt i Detal”. Wypełniając ankietę oceniają oni, które produkty w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku. W tegorocznym konkursie wzięło udział blisko 400 produktów w 65 kategoriach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]