Herbaty o smaku… wina

Znany producent kawy i herbaty – Mokate – wprowadził na rynek ciekawe herbatki: LOYD Tea & Wine o smaku wina białego, różowego i czerwonego.

Dzięki niezwykłym walorom smakowym mają podkreślać smak dań. Powinny również przypaść do gustu osobom, które unikają alkoholu lecz lubią smak wina. LOYD Tea & Wine stworzone zostały przy współpracy z sommelierami.

TEA & WINE inspirowana smakiem wytrawnego białego wina, to aksamitny, łagodny napar o gładkim, kwiatowym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak drobiu, a także owoców morza i serów. Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

TEA & WINE inspirowana smakiem wytrawnego różowego wina, to krągły, wartki napar o szlachetnie owocowym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak owoców morza i potraw z ryb, a także deserów. Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

TEA&WINE inspirowana smakiem wytrawnego czerwonego wina, to dobrze zbudowany napar o bogatym, leśnym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak potraw mięsnych, a także dziczyzny i sera. Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.