Herbatka malinowo-żurawinowa

Nietypowe kompozycje smaków to jedna z wizytówek herbat w piramidkach od Mokate sygnowanych znakiem LOYD. Tym razem na rynku pojawiła się herbatka o smaku żurawiny i maliny.

Na stronie internetowej www.sklep.mokate.com.pl czytamy o niej: „Produkowana ze skrupulatnie dobranych składników owocowa herbatka, łącząca smak aromatycznej żurawiny z soczystością maliny, zachwyca głębokim i intensywnym kolorem naparu, wyraźnym zapachem i urzekającym smakiem dojrzałych owoców.”

Tradycyjnie już producent zapakował susz do piramidek, które są neutralne smakowo i całkowicie biodegradowalne. W założeniu torebki – piramidki mają doskonale eksponować surowiec i ułatwiać parzenie.

Składniki herbatki LOYD o smaku żurawiny i maliny: kwiat hibiskusa, owoc jabłka, owoc aronii, owoc maliny 10%, aromaty, owoc żurawiny 5%, korzeń lukrecji 5%, liść jeżyny. Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

Sposób przygotowania: Włożyć torebkę herbatki do filiżanki. Zalać 200 ml wrzącej wody. Zaparzać 5 minut.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.