Herbata „Minutka” – „Liderem Sprzedaży”

Herbaty marki „Minutka”, produkowane przez Mokate,  to ekonomiczne herbaty ekspresowe wytwarzane z dobrej jakości liści herbacianych pochodzących z renomowanych plantacji. To również herbatki powstające z ziół i owoców – pozyskiwanych od sprawdzonych, polskich kontrahentów.

Na początku czerwca 2016 roku ogłoszono wyniki konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. W konkursie tym biorą udział handlowcy i czytelnicy miesięcznika branżowego „Hurt i Detal”. Wypełniając ankietę oceniają oni, które produkty w sposób szczególny wpłynęły w ubiegłym roku na rozwój handlu detalicznego w Polsce i które według nich wyróżniały się największą konkurencyjnością na rynku.

„Minutka” – herbata czarna ekspresowa 100 torebek – zajęła pierwsze miejsce w tym konkursie, w kategorii „Lider sprzedaży” (w grupie herbat) i otrzymała statuetkę „Złoty Paragon”. Warto zaznaczyć, że herbaty marki Minutka od 2012 roku corocznie zdobywały nagrody w tym prestiżowym konkursie.

„Konkurs „Złoty Paragon” to jeden z najważniejszych konkursów branży FMCG. Jego wartość wynika przede wszystkim ze sposobu, w jaki jest przeprowadzany. Ankiety wypełnianie przez właścicieli lub kierowników sklepów odzwierciedlają faktyczną pozycję produktów w danej kategorii, a zaangażowanie niezależnej agencji do opracowania wyników gwarantuje obiektywizm. Cieszę się, że Kupcy tak chętnie uczestniczą w badaniu, ponieważ uzyskane w ten sposób wyniki są doskonałą i rzetelną rekomendacją nagrodzonych produktów.” – skomentowała Sylwia Mokrysz z Zarządu Mokate

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.5]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.