Tajemniczy Loyd Manuka

Tajemniczy Loyd Manuka

Mokate, producent między innymi herbat LOYD wprowadził ostatnio na rynek bardzo ciekawe mieszanki herbaciane (jedna z nich nie zawiera klasycznej herbaty a jedynie rooibos) aromatyzowane miodem z kwiatów krzewu Manuka. Wszystkie w piramidkach zapakowanych w estetycznych opakowaniach.

20 loyd raspberry & strawberry pl

 

 

Pierwsza z nich to mieszanka herbaty zielonej z miętą i kwiatem pomarańczy z akcentem smaku miodu Manuka. Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

 

 

 

20 loyd raspberry & strawberry pl

 

 

Druga to herbatka rooibos z żurawiną, maliną i imbirem o smaku miodu Manuka. Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

 

 

 

20 loyd raspberry & strawberry pl

 

 

Trzecia – herbata czarna aromatyzowana z cytryną, rumiankiem i kardamonem. Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

 

 

 

Tajemniczy miód manuka powstaje z nektaru wiecznie zielonego krzewu, o nazwie Manuka. Rośnie on w Nowej Zelandii oraz w Australii. Miód ten ma charakterystyczny smak i aromat. Trudno porównać go z naszymi polskimi miodami. Niezwykle aksamitny, a jednocześnie ostry w smaku, według wierzeń Maorysów obdarzony wieloma niezwykłymi właściwościami.

Jako ciekawostkę zdradzimy, że krzew Manuka w Australii nazywany jest drzewem herbacianym. Jednak z klasyczną herbatą nie ma nic wspólnego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]