LOYD receptą na…

Portfolio herbat LOYD powiększyło się ostatnio o trzy wyjątkowe herbatki funkcjonalne z serii „Recepta na…”. Są to produkty najwyższej, „aptecznej” jakości w popularnych piramidkach. Ich opakowania wyróżniają się na półce i jasno określają właściwości produktu.

Jak podkreśla producent: „Nowa linia herbatek funkcjonalnych LOYD odpowiada na oczekiwania konsumentów – doskonałej jakości herbatki wspierające działanie organizmu.”

LOYD – recepta na dobry sen – melisa, rumianek, chmiel i mięta wykazują działanie relaksujące, wspierają fizjologiczny proces zasypiania.

LOYD – recepta na aktywne trawienie – mięta, anyż, koper włoski, kminek zwyczajny i lukrecja wspomagają proces trawienia.

LOYD – recepta na zdrowe gardło – macierzanka, koper włoski, anyż i tymianek wpływają na prawidłowe funkcjonowanie gardła, krtani i strun głosowych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ciasteczka do herbatki

prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:

Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszym Serwisie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania z Serwisu przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Legionów 26/28 oraz jego Zaufanych partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Naciśniecie przycisku „Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub [x] w tym oknie informacyjnym, oznacza zgodę. Zgoda na przetwarzanie danych w ww. celu może być w każdej chwili cofnięta poprzez link umieszczony w Polityce Prywatności.