Herbaty o smaku… wina

Herbaty o smaku… wina

Znany producent kawy i herbaty – Mokate – wprowadził na rynek ciekawe herbatki: LOYD Tea & Wine o smaku wina białego, różowego i czerwonego.

Dzięki niezwykłym walorom smakowym mają podkreślać smak dań. Powinny również przypaść do gustu osobom, które unikają alkoholu lecz lubią smak wina. LOYD Tea & Wine stworzone zostały przy współpracy z sommelierami.

zdjecie,max,267

 

 

TEA & WINE inspirowana smakiem wytrawnego białego wina, to aksamitny, łagodny napar o gładkim, kwiatowym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak drobiu, a także owoców morza i serów.
Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

 

 

zdjecie,max,269

 

 

TEA & WINE inspirowana smakiem wytrawnego różowego wina, to krągły, wartki napar o szlachetnie owocowym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak owoców morza i potraw z ryb, a także deserów.
Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

 

 

zdjecie,max,268

 

 

TEA&WINE inspirowana smakiem wytrawnego czerwonego wina, to dobrze zbudowany napar o bogatym, leśnym bukiecie stworzony przy współpracy z sommelierami. Spróbuj, jak znakomicie podkreśla smak potraw mięsnych, a także dziczyzny i sera.
Więcej informacji w sklepie internetowym Mokate.

[Głosów:0    Średnia:0/5]